Linest kate

Põrandakate

Treppide katmine

Polükarbamiidiga töödeldud trepil võid kõndida juba 15 minuti pärast! Sedavõrd kiire töö ei tähenda aga kiirelt kaduvaid tulemusi – polükarbamiid püsib vastupidavana peaaegu et igavesti.

 

Kliendil on võimalik valida erinevate tekstuuride ja värvitoonide vahel, selles osas ei jää polükarbamiid alla ühelegi teisele tuntud põrandakattematerjalile, olles samas tavalistest kattematerjalidest mitmeid kordi tugevam ja kulumiskindlam.

Haiglate põrandad

Haiglad ja teised terviseasutused vajavad viimistlusmaterjale, mis tagavad kõrge hügieenitaseme ja laitmatu puhtuse.

Seetõttu on paljud haiglad, tervisekeskused ja kliinikud otsustanud hoone viimistlusel polükarbamiidi kasuks – lisaks tugevusele ja vastupidavusele on polükarbamiid ka täiesti steriilne, seda on väga kerge puhastada ning polükarbamiidiga töödeldud seintele ja põrandatele ei hakka mustus külge nii kergesti kui tavaliste viimistlusvahenditega kaetud pindadele.

Tehased ja laohooned

Tehased vajavad tugevat ja vastupidavat pinnakattematerjali, mis ei annaks järgi ka kõige raskemates tingimustes. Polükarbamiid sobib kattematerjaliks peaaegu kõikjale – postidele, lagedele, põrandatele, seintele, lisaks kindlasti ka läbiviikudesse ja veekanalitesse.

Polükarbamiid on erakordselt tugev materjal, mis püsib muutumatu ja kulumiskindlana aastakümneid.

Parklad

Parklate ehitusel tasub eelistada tavalistele kattematerjalidele vastupidavat pinnakatet, mis ei annaks järgi ka kõige raskemates tingimustes. Polükarbamiid sobib kattematerjaliks peaaegu kõikjale – postidele, lagedele, põrandatele, seintele, lisaks kindlasti ka läbiviikudesse ja veekanalitesse.

Polükarbamiid on erakordselt tugev materjal, mis püsib muutumatu ja kulumiskindlana aastakümneid.

Garaažid

Garaažide ehitusel kasutatakse järjest enam tavapäraste materjalide asemel polükarbamiidi, tänu selle ülitugeva pinnakatte vastupidavusele ja tööprotsessi mugavusele ning kiirusele. Polükarbamiid sobib kattematerjaliks peaaegu kõikjale – postidele, lagedele, põrandatele, seintele, lisaks kindlasti ka läbiviikudesse ja veekanalitesse.

Polükarbamiid on erakordselt tugev materjal, mis püsib muutumatu ja kulumiskindlana aastakümneid.

Võta meiega ühendust ning küsi soklite ja vundamentide soojustamisele hinnapakkumist.